Piya’da kullanılan güzellik ve bölgesel zayıflama cihazları, FDA onayıyla güvenlik ve etkinliği kanıtlanmış, Amerika ve Avrupa’da yaygın olarak kullanılan, son teknoloji ürünü, bu alandaki en iyi cihazlardır. Piya’da sahip olduğumuz cihazların çok çeşitliliği sayesinde,uzmanlarımızın sizler için hazırlayacağı kişiye özel kombine programlar ile daha etkili sonuçlar elde etmeniz mümkün olacak, sağlıklı ve güzel yaşamın farkına varacaksınız.Bu cihazlarımızdan bir veya birkaçı mutlaka sizin ideallerinize de uygundur…

 

1.VelaShape III ile bölgesel incelme ve sıkılaşma

VelaShape lll cihazı, radyofrekans, infrared ve vakum masajını birarada kullanarak cilt dokusunu  3 ve 15 mm derinlikte yoğun olarak ısıtır. Bu ısı lenfatik drenajı, hücre metabolizmasının hızını ve kolajen üretimini artırır. Sonuç olarak yağ dokusu hacmi azalır, cilt yapısında sıkılaşma ve selülit görünümünde iyileşme sağlanır. Beraberindekivakum masajı sayesinde vücut hatlarında düzelme sağlanır. Kol altı ve diz kapağı sarkmalarında da etkilidir. 2 haftada bir, ortalama 30 dakika süren toplam 4 seans olarak uygulanır.

2.UltraShape V3 ile ameliyatsız vücut şekillendirme

UltraShape ile bölgesel yağlarınızdan kurtulun…

UltraShape V3 cihazı, FDA onayıyla güvenli ve etkin, son teknoloji, ameliyatsız vücut şekillendirme cihazıdır. Ultrason dalgalarının mekanik etkisiyle, yağ hücrelerini odaklayıp parçalayarak doğal yollarla vücuttan atılmalarına yardımcı olur. Böylece  bölgesel incelme ve selülit tedavisi sağlar. Karın, bel, basen ve bacak bölgelerinde vücut şekillendirmeye yardımcı olur.2 haftada bir, ortalama 30-40 dakika süren toplam 4 seans olarak uygulanır. Bel çevresinde 3 ile 12 cm arasında değişen bir incelme elde edilebilmektedir.

3. Acoustic Wave Therapy ile selülit tedavisi ve sıkılaşma

   AWT Plus ile selülitlerinizle vedalaşın…

AWT Plus cihazı, akustik şok dalgalarının mekanik etkisiyle, 6-10 cm derinliğe kadar cilt altı yağ dokusundaki hücrelerin çözülerek metabolize olmalarını sağlar. Bağ dokusuna etki ederek selülit görünümünü ortadan kaldırır. Ciltte elastin oranı yüksek kollajen sentezini uyararak kol, diz kapağı, bacak, gıdı gibi bölgelerde cilt gerginliğini sağlar ve sarkmaları tedavi eder. Karın,kol, bacak, basen gibi bölgesel yağlanma sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Haftada 2-3 kez olmak üzere toplam 12 seans olarak uygulanır.

 

4. Soğuk Radyofrekans ile hızlı yağ eritme

Soğuk Radyofrekansın ideal tedavisi ile ani ve kalıcı lifting etkisi…

Soğuk radyofrekans, diğer sistemlerin tersine, cilt dokusunun ısısını    -10 dereceye kadar indiriyor. Bu da tedavi sırasında radyofrekans enerjisinin daha derinlere sağlıklı ve acısız olarak iletilmesini, selülit ve yağın etkili bir şekilde yok olmasını sağlıyor. Bu uygulamayla kişi bölgesel fazlalıklarından kurtulurken aynı anda cilt de sıkılaşıyor. Haftada 1-2 kez toplam 8-10 seans uygulanabilen soğuk radyofrekansta kişi incelmeyi her seans sonunda gözlemleyebiliyor. 

5. Lenf drenaj cihazı ile vücuttan ödem atma

Vücuda ritmik basınç masajı yapan lenf drenaj cihazı ile vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır. Böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesi sağlanır. Selülit tedavisi,  bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma uygulamalarında destekleyici olarak etkinliği artıran bir yöntemdir. Ayrıca çeşitli hastalıklar nedeniyle vücutta oluşan ödem ve toksinlerin atılmasında etkilidir. Vücudun tamamına, yaklaşık 30 dakika süren seanslar halinde, haftada 2 – 3 kez olmak üzere toplam 10 – 12 seans uygulama yapılır.

 

KAPAT